koffiebar-offerte-aanvragen

Alle Kaldi Mobiels op een rij

Onze mobiele koffiebar service heeft een landelijke dekking. Waar in Nederland je event ook is we hebben altijd een mobiele barista in de buurt.

Kaldi Mobiel Arnhem

Ingrid Sieljes, tel: 06-44047325 email: arnhem@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Bergen op Zoom

Ger Haverkamp, tel: 06-24988146 email: bergenopzoom@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Den Haag

Chris van der Kooij, tel: 06-24793265 email: denhaag@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Deventer

Dithmar Huijsman, tel: 06-21280953 email: deventer@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Heerhugowaard

Robert Blom, tel: 06-49949343 email: heerhugowaard@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Hilversum

Robert van Gaalen, tel: 06-44364884 email: hilversum@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Uden

Monique van Dinther, tel: 06-41267265 email: uden@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Utrecht

Conrad Blankestijn, tel: 06-24913705 email: utrecht@kaldimobiel.nl

Kaldi Mobiel Zwolle

Jaap de Gruijter, tel: 06-22487998 email: zwolle@kaldimobiel.nl

 

Verder komen we met onze mobiele koffiebars door het hele land. Ook in Amsterdam, RotterdamLeeuwarden, Antwerpen of Limburg bijvoorbeeld.